Bulunan Sonuçlar

Arama Kriteri

EGEM ÖZEL EĞİTİM ve REHABİLİTASYON MERKEZİ


KURUM HAKKINDA GENEL BİLGİ

Kurumumuz 2004 yılı Ocak ayında Balçova'da faaliyetine başlamıştır.2012 yılında 3 katlı ,7 bireysel eğitim, 2 grup eğitimi, 2 fizyoterapi salonu, 1 oyun odası,1 otistik çocuk rahatlama odası olan yeni binasına taşınmıştır. Binamız jeotermal sistemi ile ısınmaktadır. Kurumumuz öğrencileri evlerinden servis ile alınmakta ve eğitimleri bittikten sonra bekletilmeden tekrar evlerine bırakılmaktadır. Kurumumuzda çocuklarımıza kendi alanlarında uzman olan kişiler eğitim vermektedir.

MİSYONUMUZ

Bedensel, duygusal zihinsel ve sosyal gelişimlerindeki özellikleri nedeniyle toplumdaki diğer bireylerden farklılık gösterençocuklarımıza günlük yaşamlarını sürdürebilmeleri, toplumsal yaşama uyum sağlayabilmeleri için gereksinim duydukları eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerini sağlarız. Bu rehabilitasyon ve eğitim hizmetleri esnasında ailelerin de yaşadığı sıkıntı ve zorlukları birlikte aşmak için destek sağlarız.

VİZYONUMUZ

EGEM Özel Eğitim Merkezi;

Eğitim ve Rehabilitasyon çalışmaları için düzenlenmiş binası,uzman kadrosu ile özel eğitimin öneminin farkında olan,çocukların gelişimine yönelik bilimsel kaynaklı çalışmalara ağırlık veren, araştırma ve geliştirmeyi prensip edinmiş İzmir'in elit bir kurumudur.