Bulunan Sonuçlar

Arama Kriteri

 

VELİ YORUMLARIMIZ

 

FATMA K.

Egem’e İzmir’de büyük araştırmalar ve görüşmeler yaparak, süzgeçten geçirerek karar verip başlamıştık. Kızım küçücüktü, yolumuz uzundu. Bu zor yolda, kocaman adımlarla ilerlememizi sağlayan fizyoterapistimiz Ersen Taci’ye teşekkürler az gelir. Gerçekten minnettarız. Hayatımıza büyük dokunuşlarda bulundunuz, tanışmamış olma ihtimalimiz bile düşünülesi değil. Planlı ve özverili çalışmalarımızın hepsine sevginizi ve sınırsız özgüveninizi kattınız, kendi çocuğunuzdan ayırmadınız, aile oldunuz. İyi ki varsınız bu yolla emin ellerde ilerlediğimiz için çok mutluyuz. Hep var olun, olun ki dokunduğunuz diğer hayatlara da şifa olun inşallah. 

 

 

 Ebru A. 

Beril A... ın annesiyim 2 yaşından beri Özel Egem Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde her biri birbirinden kıymetli ve işinde uzman Fizyoterapistlerimiz ve Özel eğitim öğretmenlerimiz ile eğitimlerimize devam ediyoruz. Kızım şu an 13 yaşında Fizyoterapistimiz Ersen Taci ile yolumuza devam ediyoruz. Çocuklar ile çalışan fizyoterapistlerde olması gereken tüm özelliklere sahip kendisi çocukların dilinden anlayan sabırlı özverili yenilikçi sürekli farklı teknikler ile çözüm odaklı çalışan güler yüzlü işinde mükemmel bir eğitmendir kendisinin ve tüm çalışma arkadaşlarına sonsuz teşekkür ederiz kızımın olamaz dediğimiz noktaya taşımaları bizim için bir mucize iken biz gerçeğini yaşıyoruz

 

 

Deniz O.

5 yıldır aralıksız olarak kızım Doğa 'nın  devam ettiği özel eğitim merkezi Egem de tüm sorularımızın endişelerimizin yanıtını profesyonelce yanıtlayan, tedavimizi en iyi şekilde devam ettiren bir ekip var. Güven ve huzurla devam ediyoruz. Fizyoterapistimiz Ersen bey herzaman güleryüzlü anlayışlı ve insana güven veren biridir. En zor günlerimizde daima yanımızda olmuştur. İşinin ehli ve son derece sabırlıdır.